Sayın İlgili,

Güneş Arge olarak hazırlamış olduğumuz BAŞKAN’A adlı belediye çözüm masası mobil uygulamasını Türkiye Geneli Tüm Belediyelerimize ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz.

Bu proje tamamen bir mobil uygulamadır. Bakış açısı olarak Halkı düşünerek hazırlanan bir proje olarak görünmektedir. Amaç Belediye Başkanımız ve halk arasında  sıcak , samimi ve güvenli bir ilişki sağlamaktır.

Uygulama kurgusu; kullanıcının bulunduğu lokasyona göre otomatik olarak ilgili belediyeye ait mobil uygulama gibi davranır.

Bu mobil uygulama projesi Tüm Türkiye’deki belediyeler ile halk arasında köprü kurmak, Belediye’ye sorunlarının hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlamak amacı ile; 7’den 70’e herkesin kullanabileceği kolaylıkta kurgulanmaktadır.

Yola çıkış felsefesi; kişinin gördüğü sorunu Başkan’a iletmesi mantığı ile hareket eder. Kullanıcı sorunu bulunduğu lokasyondaki ilgili Belediye Başkan’ına direk ilettiğini düşünürken; yazılım sistemi sorunu ilgili birim sorumlusuna ve sahadaki personele aktarır.

Sistem ilgili belediyenin mail adresine gönderilen iletiyi tüm detayları ile yönlendirir. Aktarılan sorun çözüldüğünde Yönetim Panelinden çözüme ulaştı bilgisi ilgili kullanıcıya aktarılır.

Bu sayede kullanıcı sorunun Başkan’a uygulaması ile Belediye Başkanının halkın yerel yönetim ihtiyaçlarını kolaylıkla sağladığını, birebir ilgilendiğini  ve hızlı çözüm bulduğunun farkına varır.

Not : Tüm Belediyelerin var olan Mavi Masa Uygulaması , 444 .. .. Müşteri Hizmetleri, İnfo@……..adresleri  sıkıntıları veya şikayetleri bir nebze çözmektedir. İnsanların masaüstü bilgisayarlar yerine; sorunu gördüğü esnada birkaç dokunuş ile anında iletebilmesi önem arzettiği için; daha kapsamlı, daha hızlı ve halkın, belediyelerin kullanımını kolaylaştıran hâle getirmektir. BAŞKAN’A mobil uygulama böyle bir uygulamadır.

Dilerseniz belediye olarak uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre talep etmeniz yeterlidir.

Ayrıca Web siteniz için uygulama indirebilecekleri yönlendirme görsellerini de tarafınıza iletmiş olacağız.

Saygılarımla.
Hakan KARADAYI
Proje Yöneticisi – Project Manager
İSTANBUL OFİS : Hasat Sk. No:52 Merkez Şişli / İSTANBUL
ARGE OFİS: İnönü Üniversitesi Teknopark C-Z-1Battalgazi / MALATYA